Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» MAT Online Türkiye açılmış
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2012 12:56 pm tarafından yogurt18

» CengizHan2 Meslekler Hakkında Sorum Var ?
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 7:18 am tarafından enjoys

» ~ 11 Sayısının İlginç Tesadüfleri | Gerçekten İlginç ! ~
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 5:28 pm tarafından TomCarapic

»  Metin2Forum Avatarlar...
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 11:05 pm tarafından TomCarapic

» KimyasaL Karikatürler...
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2012 11:52 pm tarafından TomCarapic

» Kehanette Vata sınıfı önerisi olan
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 7:49 pm tarafından elderlyhalil

» Cengizhan 2 Acemi Birliği
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeCuma Mart 30, 2012 1:23 am tarafından Favole

» SoldierS loncası Kehanette adam arıyor
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePaz Mart 11, 2012 4:39 am tarafından Favole

» Kehanet canlı yayın yapıyor nasıl oluyor?
İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 1:30 pm tarafından Favole

Istatistikler
Toplam 80 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: lazbaki61

Kullanıcılarımız toplam 384 mesaj attılar bunda 142 konu
En iyi yollayıcılar
qqqqqqqqqqqqq
İste benim Sw SapancaMT2  Emptyİste benim Sw SapancaMT2  I_voting_barİste benim Sw SapancaMT2  Empty 
Admin
İste benim Sw SapancaMT2  Emptyİste benim Sw SapancaMT2  I_voting_barİste benim Sw SapancaMT2  Empty 
Ch3micaL
Draqonstylee
Cambazci123
bLueDraqon
cancan5454
DraCuLee
xCyPrSx7
~DeviL

İste benim Sw SapancaMT2

4 posters
YazarMesaj
cancan5454
Co-Admin
Co-Admin
cancan5454

İste benim Sw SapancaMT2  Empty
MesajKonu: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePerş. Eyl. 16, 2010 2:42 am

SapancaMT2 / Yeni Nesil Private Server

Türkiyenin En Güncel Ve En Eğlenceli Metin2 Private Serverına Hoşgeldiniz.

Sitemizde Hersey Yazıyor..

Suan Server Hamachi Vps ne zaman olacagı belli değildir..

NOT : SapancaMT2 / Yeni Nesil Private Server yazan yere Tıklayarak Sitemize Bakabilirsiniz
http://www.sapancamt2.tr.gg
Cambazci123
Hesabı Görüldü
Hesabı Görüldü
Cambazci123

MesajKonu: Geri: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeC.tesi Eyl. 18, 2010 5:27 pm

gm lik verior musun
DraCuLee
Editör
Editör

MesajKonu: Geri: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 12:13 am

GMLik veriyorsan. Başvuruda bulunuyorum 33 Hamachi ve 2 VPS serverde gmlik yaptım. Kodlar nerdeyse ezberimde. Metin2 TR De GM Başvurusunda bulundum fakat Yaşım yetseydi benim gibi Bir Kişiyi kaçırmayacaklarını belirttiler. Yinede sen bilirsin.
cancan5454
Co-Admin
Co-Admin
cancan5454

MesajKonu: Geri: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 4:08 pm

Byler Servermız Bi olaydan Dolayı Kapanmıstır.. En Kısa Süre Kuracagım Ve sizlwere Haber vericem ....
qqqqqqqqqqqqq
~ α∂мιηѕтяαтσя~
~ α∂мιηѕтяαтσя~

MesajKonu: Geri: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimeÇarş. Eyl. 22, 2010 9:37 pm

Geçmiş olsun yeni serveri açarsın inş...
cancan5454
Co-Admin
Co-Admin
cancan5454

MesajKonu: Geri: İste benim Sw SapancaMT2    İste benim Sw SapancaMT2  Icon_minitimePerş. Eyl. 23, 2010 1:48 pm

Arkadaslar bügün bir sorun cıkmassa Swyi Tekrar Acıcam Bakın Bi Sorun cıkmassa acabilirim Ben tek swyi Acıp Gm alıp Ben oyunla ilgilenmicem arada giricem ne var ne yok diye bisi oldugunda reboot atıcam kısacası ben genel sorunlarla ilginecem diger isleri GM arkadaslar yapacaktır.. oyunda benim tanıdıgım birisini koyucam o bana her zaman rapor vericektir.. GameMaster lar Görevlerini yapmadıkları an o gün a saat o dakika Gmlikler alınacaktır.. benden bukardar Sizlere iyi eglenceler..

SapancaMT2 / Yeni Nesil Private Server

Not : Sitemizdeki HosGeLdiniz Bölümüne Girebilmeniz Üyelikler Asagıda yazmaktadır..

Not: Bu Üyelikler Geneldir.. Şifresi Değiştirilemez Silinemez..

sapancamt2

sapancamt2-2

Şifreleri 123 ' dür..

İste benim Sw SapancaMT2
1 sayfadaki 1 sayfası