Metin2
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Metin2 - Knight Online - Cabal Online - Karahan Online - Silkroad

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
En son konular
» MAT Online Türkiye açılmış
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeÇarş. Kas. 14, 2012 12:56 pm tarafından yogurt18

» CengizHan2 Meslekler Hakkında Sorum Var ?
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimePerş. Ekim 25, 2012 7:18 am tarafından enjoys

» ~ 11 Sayısının İlginç Tesadüfleri | Gerçekten İlginç ! ~
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeÇarş. Mayıs 23, 2012 5:28 pm tarafından TomCarapic

»  Metin2Forum Avatarlar...
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeSalı Mayıs 15, 2012 11:05 pm tarafından TomCarapic

» KimyasaL Karikatürler...
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimePerş. Mayıs 03, 2012 11:52 pm tarafından TomCarapic

» Kehanette Vata sınıfı önerisi olan
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeÇarş. Nis. 04, 2012 7:49 pm tarafından elderlyhalil

» Cengizhan 2 Acemi Birliği
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeCuma Mart 30, 2012 1:23 am tarafından Favole

» SoldierS loncası Kehanette adam arıyor
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimePaz Mart 11, 2012 4:39 am tarafından Favole

» Kehanet canlı yayın yapıyor nasıl oluyor?
bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimePerş. Mart 01, 2012 1:30 pm tarafından Favole

Istatistikler
Toplam 80 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: lazbaki61

Kullanıcılarımız toplam 384 mesaj attılar bunda 142 konu
En iyi yollayıcılar
qqqqqqqqqqqqq
bİrİ bana yrdm etsin! Emptybİrİ bana yrdm etsin! I_voting_barbİrİ bana yrdm etsin! Empty 
Admin
bİrİ bana yrdm etsin! Emptybİrİ bana yrdm etsin! I_voting_barbİrİ bana yrdm etsin! Empty 
Ch3micaL
Draqonstylee
Cambazci123
bLueDraqon
cancan5454
DraCuLee
xCyPrSx7
~DeviL

bİrİ bana yrdm etsin!

2 posters
YazarMesaj
Cambazcik
Yeni Üye
Yeni Üye
Cambazcik

bİrİ bana yrdm etsin! Empty
MesajKonu: bİrİ bana yrdm etsin!   bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimeSalı Kas. 30, 2010 7:41 pm

hamach sw kurcamda .d laqsız olcak ama kurmayı bilmiorum biri cvp olarak nasıl kurulduğunu yazabilir mi ? :)port map ayarlarınında nasıl yapıldıgınıda yazarsanız sevinirim Smile bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce
bLueDraqon
Deneme Moderatör
Deneme Moderatör
bLueDraqon

bİrİ bana yrdm etsin! Empty
MesajKonu: Geri: bİrİ bana yrdm etsin!   bİrİ bana yrdm etsin! Icon_minitimePerş. Ara. 23, 2010 2:21 am

Cambazcik demiş ki:
hamach sw kurcamda .d laqsız olcak ama kurmayı bilmiorum biri cvp olarak nasıl kurulduğunu yazabilir mi ? :)port map ayarlarınında nasıl yapıldıgınıda yazarsanız sevinirim Smile bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce bounce

Ben zaten bi konu acıp bunu payLasmısTım.
Portmap ayarlarını bende bilmiorum ama hamachi server kurulum dosyalarını ve videosunu gönderebilirim dosyaların içinde üyelik paneli, portmap, gibi kurulum için gerekli tüm dosyalar var. Kurulum videoSunu Hiç izLemedim. BeLki içinde Portmap'ın Kurulumuda vaRdır.
Büyük ihtimaLLe vaRdıR Smile
İşte bu benim actıgım konu.
Konunun içinde kurulum dosyalarını ve kurulum videosunu bulabilirsin. Smile

https://metin2forum.forumburkina.com/t130-metin2-pvp-server-kurma-videolu-anlatm

bİrİ bana yrdm etsin!
1 sayfadaki 1 sayfası